» Poradna » Mobily

Názor na Samsung Galaxy Note 3 neo.

Jaký je váš názor na Samsung Galaxy Note 3 neo SM-N7505 ?

Odpovědi na otázku

Všechny Samsungy "Neo" jsou jen recykláty starých šrotů ještě s omezenou funkčností. Vyhozené peníze.

u řady Note je podstatné, zda naplno využiješ stylus - pokud nehodláš stylus používat na poznámky nebo kreslení, tak můžeš použít jakýkoliv jiný telefon a levný kapacitní stylus, nebo taky žádný stylus. Pak totiž nejspíš za stejné peníze seženeš lepší telefon třeba od Xiaomi apod.