Nazor na PC sestavu

https://www.czc.cz/dgv5hci2imi0j8rci3qcep7pi... Chtěl bych slyšet váš nazor na tuto sestavu.Jestli je všechno OK, všechno pasuje, na nečem ušetřit atd.Díky

Odpovědi na otázku

Vychutnaj si Vianocnu veceru a hladaj darceky.Nejaky ten PC, neni dovod riesit na Vianoce (vyplasis Jeziska)Urcite pocka do zajtra.

Pěkné, akorát nevím kde seženeš CPU. ☺

pcmaker : nedojedol si Vianocnu veceru, alebo si sa nepozrel, co Ti Jezisko priniesol?Odpovedas v case, ktory sa vetsinou venuje rodine.--------------------------------------Ja mam iny problem. V domove dochodcov sme mali Vianocnu veceru pred 15:00, pretoze kucharky vraj maju vlastnu rodinu (respektujem).Ale ze nam vypnu elektinu o 20:00 (na Vianoce, inak o 22:00), tak tomu sa asi nehovori "Stastne a vesele...)