Názor na PC sestavu

Odpovědi na otázku

Může být. Ještě bych tam přidal chladič procesoru, třeba Fera3.

Pokud hodlam taktovat max 3,7 tam by mi pribaleny chladič měl na zchlazení stačit ne?

ne

Jak ne

Chladič by tam měl být, ale bude stát za starou bačkoru a asi bude i pěkně hlasitý. Jako všechny defaultní chladiče.

AMD chladiče jsou v pohodě.

na taktování opravdu ne

3,7 Ghz by měl zvládat bez problémů.

Pro mínusáře, máme jej doma.

Určitě nejdřív vyzkoušej přibalený chladič Wraith Spire. Není špatný a pokud se budeš s napětím držet nízko, může v pohodě stačit. Kdyby to s ním nešlo, tak teprve potom hledej jiný.

Prej do 3,7 by to měl zvládnout v klidu

Na "prej" bych nesázel ...

A o kolik se mi tak zvedne výkon když pretaktuji cca o 0,5 GHz?

O kolem 500MHz