Názor na PC sestavu

Ahoj, chci se zeptat na váš názor na tuto PC sestavu, kterou jsem si sám vytvořil.Chci aby bez problému zvládala Netbeans, úpravu fotek a taky nějaké ty hry řekněme GTA V.Děkuji moc za vaše názory :)

Odpovědi na otázku

No a kde mas zbytek? Zdroj? Nejaky diskovy prostor? Na to SSD se toho prilis nevejde.

Zdroj bude vlastní ze staršího PC ale je jen asi 2 roky starý a HHD taktéž.

Ten zdroj by tu chtelo alespon naznacit, co je to zac.Sestava celkem ok. Jen nevim, z jakeho papiru bude ta bedna - vaha necele 3kg naznacuje cosi uzasneho a zdroj nahore tomu dodava grady.

myslím že je to tento zdroj :) teď nemohu přesně říct nejsem doma, ale na 99% tento https://www.alza.cz/seasonic-ss-500et-f3-d167...

Zdroj je ok, ale volil bych nějakou lepší bednu s moderní koncepcí chlazení. Ne bednu, co má místo bočnice pletivo. Něco ve smyslu Zalman Z1/Z3 nebo SilentiumPC RG1.

Osobne bych sel spis do GeForce GTX 1060 ale to jo asi o uhlu pohledu a dal bych tam pridal aspon 240GB SSD zvlast na hry pokud teda ve starem PC jiz nake SSD nemas ktere bys pouzil. Hry z klasicke HDD a SSD to je nebe a dudy pri nahravani a dotahovani u GTA to je celkem poznat