» Poradna » Notebooky

Názor na notebook

Ahoj Chtěl bych se zeptat na váš názor na tento notebook https://www.alza.sk/asus-rog-strix-gl553ve-fy... Rád bych si ho totiž pořídil.Sloužil by primárne na hraní her.P.S Nepotřebuju hrát na ultra detailech v 60fps, střední detaily mi v pohode stačí.

Odpovědi na otázku

Tehle notebook je dobrej Ale kdybyste hrál gta5 na skoro max grafikou Tak by byl možná lepší PC jako je ten notebook že stejným procesorem atd.

Vypadá dobře ale nemá SSD. Je to problém?

můžeš si tam dát m2 ssd,místo na to je záruku neztrácíš ptal jsem se sám před měsícem na acer servisu

Asi jěšte našetřím a vemu ho dík za tip :) Na to že má lepší procák a grafiku není zas o tolik dražší.