» Poradna » Web a internet

Názor - Facebook - Příjmení

Je podle vás paranoidní používat na FB pseudonym?

Odpovědi na otázku

nad IQ hojdaceho konika je to samozrejmost

meme tak to vidis , mas IQ hojdaceho konika

paranoidni,hloupe,pubertalnia dela mi to bordel v kontaktech

FB je kartotéka ľudí s ich priateľmi a záujmami. Takže ak nechcete SIA, SIS atd., znepríjemňovať hladanie, tak láskavo pište pod civilným menom a priezviskom

Super len doplnim treba udavat aj preve lefonne čisla a emaili nech to maju komplet

Já tam své jméno nikdy neměl a měnit to nehodlám.

Taky záleží které jméno tam máš. Já podědil, neměnil a za půlrok zrušil. moc toho po mě chtěli, jinak prý mě zrušej. Pak se zas cukali odsouhlasit odchod

Pardon, špatně jsem četl celý text. Na + bych našel, podle kamaráda co tam má jednoho, který má přidaných dalších v řádu desítek tisích