» Poradna » Programy

Název:Rock.písně

Prosím vás mohl by mě někdo napsat:jak se jmenuje rocková píseň(mama harwey/nebo Harley - nebo tak nějak?Děkuju.

Odpovědi na otázku

Kdo to nazpíval?

napiš sem přesně část textu, co se v ní zpívá ... pak to není problém najít

Když ví část textu, tak mu písničku najde i Gúgl. To si to tam může vyhledat sám a nepotřebuje prostředníka v Poradně, který stejně nic jiného neudělá, než, že ten Gúgl použije taky.

No Petře:to já sám nevím,ale víte jak třeba jezdí ti motorkáři na (Harlejích) - tak od toho vznikla ta píseň - kdyby vás něco:napadlo stačí poslat link s písní na stažení.