» Poradna » Ostatní

Nazev videoklipu

jako kulisu mam na satelitu pustenej jeden hudebni kanal, a jeden bych si chtel pridat na youtube do oblibenych ale nevim jak se jmenuje jen prvni cast nazvu skupiny ci skladby je "stone.... ...." a pak jeste nejeake dlouhe slovo, je to ve stylu enigmy ci ery, a odehrava se to okolo stonehedgu jak vsude okolo nej se vznaseji a pluji vzduchem nejaka stvoreni jakoby z jine dimenze. predem dekuji.

Odpovědi na otázku

Hra Polda 5, asi nějaká verze CZ, a policejní stanice, v Budoucnosti, ne ne, to a toto, asi nebude, ono, ale že bych zkusil najít, tu hru Polda 5, asi nějaká verze CZ, třeba, přes Torrent, bylo a to bylo by to zajímavé, tedy.