» Poradna » Web a internet

Název souboru při stahování obrázků

Čau, při stahování obrázků (obrázky,fotky) na jednom nejmenovaném webu se mi vždy stahují pod názvem "x" což logicky při dalším obrázku hází duplicitu, jak v prohlížeči tak ve windows a stahování samotné je tak dost nepříjemné. co dělat ?

Odpovědi na otázku

Ale s tím si přece win. poradí. Pokud se ty soubory jmenují opravdu stejně, systém si je při ukládání pojmenovává x(1) x(2) x(3) atd....

to opravdu ano ale jen do druhé návštěvy, kdy se název " x" začne znovu pojmenovávat od začátku s hláškou soubor x(1) už existuje ..přejete si nahradit

Musíš si ty soubory "před druhou návštěvou" vhodně přejmenovat. Pokud je jich hodně, použij nějakou aplikaci pro hromadné přejmenování.Nebo si vytvoř složku s názvem třeba "29.3. 2016" a ty soubory do ní přesuň. Teprve potom uskutečni "druhou návštěvu" A pak zase soubory přesuň do složky "30.3 2016" atd...

tak děkuji za radu a alespoň nějaké řešení

Zkus to stahovat Chromem ... IE to dělá blbě.

stahuji chromem