» Poradna » Ostatní

Název skladby

Ahoj,
znáte někdo název skladby ze sitcomu Comeback, díl 18. CzechSteh? Po ukočovacím logu Simona Bůčková vyvěšuje výšivku "Domov sladký domov. Hospoda u jezevce" a "Lexa je DEBIL", v ten moment začne hrát el. kytara s nějakým efektem. A to je to co potřebuji zjistit. Díky moc

Odpovědi na otázku

Z DŮVODU TELEVIZNÍCH REPRÍZ BYL TENTO DÍL STAŽEN Z ARCHIVU.

Tak pokud to nekdo nema nahrane, tak nevim....

Tak jsem přidal ukázku té skladby, jelikož Nova likviduje svůj archiv. http://uloz.to/3467402/sample.wav... (cca 4MB)

nechápu, jak může někdo na tento "vyblitsitcom" čumět.

evidentně nejsem dokonalý