» Poradna » Mobily

Název Hudby

Zdarvím přátelé , prosím o pomoc potřeboval bych nutně zjistit název jedné dnb skladby Vytvořil jsem podobný beat který má písnička na začátku a k tomu ještě pozdější beat vlastním hlasemhttps://www.youtube.com/watch

Odpovědi na otázku

No ty...to má být beatbox? Totálně přebuzuješ mikrofon, úplně "mega moc". A vůbec to s hudbou a s DnB, ani s beatboxem nemá nic společného.

Bože to není beatbox je to jen napodobenina , která má pomoct k naleznutí skladby

Ani jako napodobenina. Z toho se nedá vůbec nic poznat.

Tvůj názor..Jeden kámoš to poznal ale bohůžel taky neví název skladby

Dost blbý pokus o reklamu.

Btw to není pokus o reklamu fakt ten dnb song existuje a potřebuji ho ...Myslis si ze bych si takhle delal reklamu ? kolik lidi se na to podiva ? maximalne 30 ? a myslis si ze bych to nahral takhle ? trvalo mi to asi necelou minutu to bych si na tom dal asi vic zalezet a netocil 20 sec. video ... chlapce zpamatuj se a neber uz ty drogy

Vzpamatuj se ty, neber ty drogy, pak si přestaneš myslet, že ovládáš beatbox, nauč se psát jako člověk. Pak se vrať a možná ti dám další užitečné rady.

U toho beatboxu jsem měl pocit že Michael Jackson žije brácho :)))