» Poradna » Ostatní

Název filmu

Ahoj, potřebuji poradit název filmu. 🙋🏻‍♀️Byl tam takový blonďatý kluk. S rodiči se odstěhoval na venkov a nebyl tam skoro žádný signál. Měl mladší sestru a psa (asi kolii). Měli tam takovou svoji farmu. Jednoho dne jim nějací zloději ukradli auto a vymněnili mu značku. Ten kluk je ale viděl a udělal fotku jako důkaz. Jenže ti chlapi ho uviděli a asi za ním běželi. Ti chlapi šli po tom telefonu. Jenže ten kluk naštěstí stihl tu fotku někomu poslat (nevím už komu). Později ten kluk spadl z takové skály ale přežil to. Možná měl kamarádku, která vlastnila krávu, nebo býka, možná bůvola. A on jak byl vyčerpaný tak na tom (asi býkovi) odjel domů a tam už byla policie.

Odpovědi na otázku

Tak vela stastia v hladani, toto mi nic nepripomina. To co si napisala je pointa filmu?

Bůvol? To co je zač? Nebyla kráva ta holka? Nebo ten kluk býk?