» Poradna » Mobily

Název Filmu?

Dobrý den,Chci se zeptat jestli někdo nezná název filmu, pamatuji si že byl vysílaný v TV někdy v letech 2004-2008 , šlo tam o že tam byla nějaká sněžná královna, a zavřela nekdo kluka do takového baraků který byl ve snehu zamrzly a byl tam sním i medved, je mozné že to je i seriál a ta královna mu tam dala zrcadlo a on ho měl myslím stavit po dílech malých dál nevím poradí někdo ? předem Děkuji ! hledal jsem i na csfd a nic

Odpovědi na otázku

Co treba snehova kralovna?

Spíš možná Zimní pohádka.

ja teda nevim,co je to za pohadka,ale podle hledani jsem objevil jednu,kde je nejaka takova kralovna a je tam i medved,a to se jmenuje Snehova kralovna.Ale jestli je to ono,buh vi.

je to Kai a Gerda, už jsem to našel dík moc :)

Jo, přesně - buh ví. Podobných verzí je spoustu. V Zimní pohádce hraje Sněhurku Kristin Kreuk a Zlá královna promění Alfreda v medvěda. Teda jen co bez hledání pamatuju, viděl jsem to.

Dexter