» Poradna » Programy

Název filmu

Australský nebo novozélandský film o skupině propuštěných příslušníků elitních jednotek, kteří okradou bookmakery na koňských dostizích. Jsou ukrytí zhruba tři dny před dostihy v budově kde probíhají nelegální sázky a po akcí odletí letadlem se země.

Odpovědi na otázku

Pred tou akciou sa dohodli, ze v banke sa budu oslovovat cislami?

ten film je starší odhabem možná 15-20.let , nebyla to banka ale nějaká budova. Jednoho ze zlodějů dostali ti mafiáni a zabili, na oplátku pronikli tito maníci do domu mafiána a zlikvidovali ho.

Tady ho možná najdeš-hledej
http://www.fdb.cz/katalog/4443-katalog-film... ...