» Poradna » Programy

Nazev filmu

shanim nazev filmu bohuzel ho nikde nemohu najit ztoho co si pamatuju tak mozna nekdo z vas bude vedet.

jedna se o sci-fi , starsiho data typuju tak do 1995 mozna do 98 , pamatuju si dve asi hlavni postavy nejakej chlap pilot vesmirne lodi (zoldak nevim uz si nevzpominam) a jeho pomocnice nebo tak nejak androidka ,zena ,lidska podoba . Pamatuju si zaber ze pristavaji s lodi na nejake pousti potom co z ni vylezou on zmackne tlacitko a lod se sama zahrabe (zamaskuje)

to je tak vse co si pamatuju .predem vsem dekuji za odpoved ps pokud vite kde by mi mohli lepe pomoci napiste

Odpovědi na otázku

trochu mi to připomíná tohle:
http://www.csfd.cz/film/20117-vesmirny-lovec... ...

ale už si to moc nepamatuju. A je to taky poněkud starší

mno koukam na to ze by to i mohlo byt ono