» Poradna » Windows (a jiné OS)

Navrat dokumentu v tablete

Dobry vecer, mam tablet samsung galaxy 3 a v nom polaris office 4.0. Pisala som jeden dokument ktory som niekolko krat ulozila aj na konci. Potom som dala move dokument a dala som si ho na usb no meno aj posledne prehliadnutie sedelo no ked som otvorila dokukent nic tam nebolo malo 0 kb. Ako to mozem nejako vratit? Tablet som nevypla a z usb som to presunula naspat do tabketu a som z toho nervozna. Za skore rady Dakujem

Odpovědi na otázku

No nijak, zřejmě chyba při ukládání = souvisí s aplikací.

Nebo tím úložištěm na to bych vsadil já.

Mala som to ulozene normalne aj som to v tablete otvorila a islo no potom po presunuti na usb mi to zmizlo. Hadam nejako to musi ist :(

Pravidlo 1:Nikdy nepřesunovat = kopírovat, ověřit pak smazat původní zdroj (nebo u důležitých dat) vytvořit více kopií.