» Poradna » Ostatní

Navod

prosim zozen-r-te mi navod na hru peter jacksons king-kong.

Odpovědi na otázku

halooooooooooooooooooooooooo

A na co navod? vzdyt tam muzes jit jen jednou cestou, zadny vetveni neni.

ale som tam, kde musim zobrat ten klacek a otvorit s nim dvere, ALE klacek je za trrrrnim, a jediny sposob ako trrrrnie znicit je zpalit ho,ale nikde ziaden ohen...

Tak pro ten ohen musis nekam jit, vsude nemas ohen u krovi. Taky pro ten ohynek nekam musis jit.

siel som uplne vsade som to hladal, ale nenasiel som absolutne NIC.

nevies nahodou ako ho zohnat???

Smiř se s tím, žes prohrál. Game over.

co to tu melies???

mohli by ste mi odpovedat???