Návod na změnu registrů hry MOHAA - Spearhead

Mohli byste mi, prosím, poslat návod na změnu registrů hry MOHAA - SPEARHEAD. Nemuzu se v instalaci hry dostat dal nezk instalaci patche, ke kterymu me vyzve sama instalace. Potom mi to totiz napise, ze patch je jen pro Uk nebo US verzi a asi to, ze ja ji nemam,protoze pak se instalace skonci. Pritom mam nainstalovanou MOHAA - Allied Assault a v readme jsem nasel, ze by to US verze mela byt? Bylo mi doporučeno, abych se kouknul na doupě, že tam je o tom něco napsáno, ale já nic nenašel.Díky za odpověď.Tomáš

Odpovědi na otázku

najprv nainstaluj samotneho MOHAA, potom vo Windowse otvor regedit potom HKEY_LOCAL_MACHINE potom SOFTWARE potom EAGAMES potom MEDAL OF HONOR a tam prepíš 1.1.12.130 na 1.1.12.200 a restartuj PC a potom až nainštaluj SPEARHEADA