Návod na Xiaomi Mi WiFi Amplifier 2

Dobrý den, jde někde získat ČESKÝ návod na Xiaomi Mi WiFi Amplifier 2 a aplikaci Mi Home??Angličtina není zrovna má silná stránka

Odpovědi na otázku

Už je to vyřešeno,návod doplněn .. pro zájemce viz :https://xiaomimobile.cz/blog/xiaomi-smart-home-ce...

Zdravim siel som podla navodu, zariadenie aplikacia mi home nasla v pohode, ale ked zariadenie vyberiem nemozem ho nainstalovat dava mi moznost len vybrat ine zariadenia. Za kazdu radu dakujem

nějak nerozumím tomu co píšete (a není to slovenčinou )co nejde nainstalovat?Xiaomi Mi WiFi Amplifier 2 jen najde wifi a případně ji zesílí.Na mobilu(tabletu) stačí jen najít tuto (druhou) Wifi,obyčejně má stejný název + _

možná resetovat a zkusit znovu??

Ano zobrazi sa mi medzi inymi wifi ale bez internetu. Chcel som zariadenie pridat do android aplikacie Mi Home ale tam zariadenie vidim no nedokazem ho pridat medzi moje zariadenia aby som mohol wifi siet nastavit

Ok vyriesene.Cely cas som si myslel ze mam v aplikacii mi home vybrat amplifer ale stacilo vybrat moj domaci router a zadat heslo a vsetko frci ako ma ;)