» Poradna » Ostatní

Návod k DVD rekordér THOMSON DTH 8657E

DOBRÝ DEN, MÁM NÁVOD K REKORDÉRU DTH 8657E . PROSÍM, POTŘEBOVAL BYCH NÁVOD K OBSLUZE, KDE BYCH TENTO NÁVOD SEHNAL V ČEŠTINĚ. DĚKUJI ČALKOVSKÝ

Odpovědi na otázku

Další lenoch, co je líný použít Google. Kdybys stejný dotaz do něj zadal, tak už ho máš.

Nevím proč tu řveš velkým písmem. Jestli nevíš co jsou klíčová slova, tak zkus zadat do vyhledavače " manuály k tv dvd ke stažení". Jestli to zafunguje, jsou to jedny z mnoha. Je tam stránka stránekJeště že nejsi Čajkovský na jezeře labutím