» Poradna » Programy

Návod jak si jednoduse odprasknout systém WIN2000 bez jeho narušení

Staci jen v ovladacich panelech > nastroje pro zpravu > místní zasady zabezpečení - Priřazeni uzivatelskych prav - pristupovat k tomuto pocitaci pres sit, uplne vsechny uzivatele vyhazet, nebo dokonce staci jen zrusit fajku u everyone.Po naslednem restartu se do windows neprihlasite ani kdyby ste se na hlavu postavili. Nepomuze vam ani vase administratorske heslo ani lokalni prihlaseni, proste nic !!! Zkouseli jsme to nejdriv omylem a pak zkusebne na dvou pocitacich a nezbylo nam nez formatovat ...Budis toto jako velke varovani !!!

Odpovědi na otázku

JEště existuje obnovení politiky zabezpečení z instalační a záložní diskety. Ale jinak je to stejně docela hezká volba co ?

zdar,a jak se takova disketa vytvari ? Ja jsem nikde neco jako zachranou disketu u win98 (ktera byla stejne na prd) nenasel.

Start Prog... Přísl Syst... Zálohování...