» Poradna » Programy

Navigon Europe zadarmo v amazone

Ahojte,potreboval by som poradiť ohľadom aplikácie Navigon Europe, ktorú som si všimol, že amazon ponúka zadarmo do 29.2.2016, konto na amazone mám vytvorené, aj v mobile aplikáciu amazon underground, keď chcem aplikáciu stiahnuť cez pc, tak mi napíše, že nie som oprávnený ju zakúpiť z dôvodu geografických obmedzení, keď ju chcem stiahnuť cez appku, tak nemám možnosť stiahnutia, len vkuse mi ponúka aktualizáciu amazon underground, ktorú mám samozrejme už dávno nainštalovanú. Dá sa to nejako obísť, aby som vedel stiahnuť navigon pod mojim kontom? Doručovaciu adresu mám nemeckú, jazyk tiež nemecký, vpn mám nemecké. Dík za rady, dole je adresa na appkuhttp://goo.gl/IokO9P

Odpovědi na otázku

Mám rovnaký problém

Fakt nikto nemá skúsenosť, ako obísť v amazone geografické obmedzenie?

To je divné, nakoľko mne to ide - v podstate mi idú kúpiť a nainštalovať všetky aplikácie z Amazon Underground, ktoré sú zadarmo. Ale je pravda, že to kupojem na PC a potom sa na mobile prihlásim do svojho účtu v Amazon Underground aplikácii a tam už sú všetky apky medzi vlastnenými. V aplikácii na mobile mi to tiež nejde kúpiť.

Mne to nejde ani cez PC :/

Ani mne to nejde cez PC, stále mi dá geografické obmedzenie