» Poradna » Ostatní

Navigacia garmin zobrazi cestu na 1sek

Mam navigaciu garmin nuvi 205, teraz som si stiahol odomknutu mapu z netu a nahral na microSD kartu. Pozrel som si napriklad poprad kde je uz vybudovana dialnica okolo mesta, Pri istom priblizeni sa mi asi na sekundu zobrazi ta nova cesta ale vzapati zmizne. Takze ju nevidiet a ani navigacia po nej neplanuje trasu. Neviete v com je problem? Dakujem za odpovede

Odpovědi na otázku

uz som to vyriesil... map info som vypol ostatne mapy, tie to prepisovali