» Poradna » Programy

Navigace

Dobrý den mam navigaci tomtom via 120 a nejde mi aktualizovat. Když ji připojím k internetu tak se my nainstaluje aplikace My TomTom a otevře se mi stránka, kde se přihlásím a vyjedou mi 2 položky (mapy a nějaký navigátor). Dám stáhnou aktualizace a nic to nedělá. Po chvíli se mi na liště změní ikona aplikace My TomTom že to stahuje ať neodpojuji zařízení. Ale navigace se po cca 10 minutách sama vymne a napíše že to bylo přerušeno. Navigace se poté sama zapne a aplikace znovu oznámí že se to aktualizuje. To se opakuje.
Děkuji.

Odpovědi na otázku

Zkus si ze stránek tomtom.cz stáhnout novou verzi TomTom Home. Starou odinstaluj a nainstaluj novou.