Navigace

Dobrý den
Potřeboval bych poradit jak v téhle navigaci TomTom XXL IQ Europe Traffic mám nastavit u obce číslo domu zadám tam Obory a nejdemi tam připsat číso popisné a vede mě to jenom na křižovatku, nebo kdyš naplánuji cestu do města Příbrami a zadám ulici a uš mi tam nejde zadat číslo domu v teto ulici píše mi to že ulice nemá žádné číslo a navede mě to do sředu ulice, nevím co stím.
Jestli stím máte někdo skušenost a mohl bi mi poradit
tak bych byl velice rád.
Děkuji Josef

Odpovědi na otázku

Co s tím? Nic s tím - čísla popisné nejsou podporovány v malých městech, vedlejších uličkách atd. Prostě je to smůla.

možno kdyš tam pížež to žízlo, robýž niegde chíbku