Navigace se nezobrazuje v Tento počítač

Navigace se mi po připojení do USB neukazuje. Na dceřině Noteboku ano.

Odpovědi na otázku

A co tak napsat o jakou NAVI /model/ se jedná? Ke každé NAVI je potřeba nainstalovat "obslužný SW" U Tomtom-u je to např. TT home (starší navigace 720,30,750, 930,), nebo TT MyDrive (VIA, Live apod).

Jako vždy,žádné informace. Typ notebooku,typ navigace,jaký OS,fotka dcery,to vše musíš dodat.

NAVI by pro začátek stačila. Fotku dcery (pokud je "po tatínkovi", který neumí sdělit základní údaje a položit otázku) raději ne.

Krasa s blbostou sa nevulucuju. Skor sa obavam ci je dcera dospela, aby to nebolo upalovanie pedofilov.

Igo primo, ale na dceřině Visionbooku se mi zobrazí

omlouvám se že jsem vůbec položil nějakou otázku.

To se za dceru stydíš ?

Ty si ziadnu otazku nepolozil a nie ze “nejakou”.

Jestli dcera nemá auto,tak si notebooky vyměňte.

ubožáci

1) pozdravit tě rodiče nenaučili, když někam přijdeš?2) zformulovat smysluplně otázku a dodat potřebné informace, to taky neumíš3) že by ses namáhal poděkovat za případnou radu, to tě taky nenapadne?A prý že jsou ubožáci tady... Běž si nafackovat a až se naučíš chovat, tak to zkus znovu.