» Poradna » Programy

Navigace Nokia LD-3W a Vista

Zdravím,nemůžu vůbec spojit navigaci s notem.Najde si jí přes Bluetooth,ale píše to,že z GPS nepřicházejí data.Používám Navigátor 7 .
Ke GPS není žádný CD-rom.

Odpovědi na otázku

Zdeněk Blahovec |  |

Čau, už jsi něco zjistil, mám ten samý problém, to samé složení, NB ASUS LD-3W vidí, vytvoří si příchozí a odchozí port ale pc navigator ji nenajde. Předtím jsem měl naistalovaný XP a jelo to OK. Přitom BT na NB funguje, protože s telefonem se spojí bez problémů.

Zdeněk Blahovec |  |

Tak už jsem to vyřešil, problém je v dokonalosti Vist postahovat si automaticky ovladače ke všemu co v PC najdou, ALE. BT ovladač od MS prostě nezvládá komunikaci se všemi BT zařízeními.

Řešení: Odstranit všechny ovladače od BT ve správci systému, stáhnout originál ovladače od výrobce BT, NB apod. a nainstalovat je. Pak se při instalaci přidávají i zařízení jako BT audio, modem apod. Při instalaci jsem ještě musel mechnicky vypnout a zapnout BT, aby si ho systém nadetekoval, to bylo na vyž.ádání instalačního programu.

A pak už to funguje, normálně jsem zadal v nainstalovaném BT rozhraní (ne v původním od MS) najít BT zařízení, ještě jsem resetoval GPS modu a normálně si ho to našlo, pojmenovalo, v průvodci jsem ještě doladil kód 0000. A jede to jak má.

Tak to je super že si to rozluštil a díky ti za radu.Mimochodem jaký máš nainstalován sw program navigace?