» Poradna » Mobily

Navigace Here v telefonu

Navigaci nelze ukončit. Pořád tvrdošíjně běží na pozadí, i když už není potřebaje vůbec možnost vypnutí? Tel Huawei Y5

Odpovědi na otázku

Restartuj ten skvost a aplikaci odinstaluj.

Pozdravit když někam vlezeš, tě rodiče nenaučili? A ne, u aplikací nelze vypnout běh na pozadí, to si řídí aplikace sama podle toho, jak to nastavil vývojář.

mno, u mne jde teda z nastavení přejít na výpis aplikací a vypnutí aplikace si vynutit. Pak na pozadí neběží a znovu se nespouští, pokud to není něco vyvolané systémem, notifikací ap. - zrovna navigace nemá důvod se sama spustit, ani běžet na pozadí. Jinak spousta aplikací má možnost regulérního ukončení.