» Poradna » Programy

NAVIGACE DO MOBILU

Poraďte prosím,nějakou slušnou navigaci do mobilu SAMSUNG MONTE,aby byla pokud možno zadarmo(pracovala v režimu offline)a hlavně fungovala.Jsem vděčný za jakýkoliv typ a hlavně odkaz na stažení,díky moc

Odpovědi na otázku

Zadarmo myslíš jako ukrást nebo opravdu poskytovanou zdarma?

Poskytovanou zdarma,já nekradu

Neposkytuje náhadou Samsung navigaci zdarma právě pro Monte?

http://www.mobilmania.cz/clanky/take-samsung-zacal... ...

To sice jo ale zkus ji stáhnout do mobilu,po kliknutí na baner jak je v návodu to místo stažení napíše Chyba certifikátu,vypršela platnost nebo je neplatný a su v kyblíku,máš nějakou radu?

nemáš...to nemá nikdo

uz ses tady jednou ptal co ? ten monte nema OS, ze ? to je problem tohle jsou veci jak delany pro OS (iphone, droid, rim, win6xx) muzes pouzit google mapy ? urcite ti tam pujde nainstalova operu = nejlepsi prohlizec - dej si ji tam asi nejlepsi reseni jsou ty mapy googlu popr jine mapy, (na iphone je to aplikace) jinak pak java aúlikace, zkus tu ROUTE66, problem je ten ze i kdyz je to java tak oni to stejne musi odldit pro kazdy typ mobilu a to uz neni prespektivni, ted delaji pro proprietarni OS

Hle Ládíku táhni doháje ano? Když už si vymyslíš novou přezdívku , zkus změnit větnou skladbu on to pak nikdo fakt "nepozná"

Tomcat - klídek. Ladík to není, ten už je delší dobu registrovanej.
Tohle je jenom trouba, který neumí psát česky, a jeho myšlenkový pochody, se rovnají myšlenkám 3.třídy základní školy.
A jinak von Manstein - von Rundsted - Bramborák, jedno hloupý stvoření jest.
I když ten poslední nick by měl spíše mít - bramboračka.
Té je jeho způsob psaní, a vyjadřování se, nejvíce podobný.
A když někdo ještě nemá papíry, a už se shání po BMW, tak je na palici.

na tebe nejlip poslat sonnderkomando ktery radilo na ukrajine a belorusku v jednactyricatym skoda ze nepotkali tvy rodice jestli te nedokazi tady na zive zablokovat nebo to udelat rucne tak nejlepsi asi bude opravdu poslat vyjezdovku do Valasskeho Meziruci aby to zaridila osobne

von Manstein [109.239.72.xxx]
ježíš to se mě líbí - tvoje IQ houpacího koně, na plný kule.
Nejenom, že psát neumíš, ale navíc jsi ještě korunovanej - blb.

Ty ses opravdu smejd a ses na palici jedine ty. Vsimni si, ze on jedinej poradil a celkem k veci, protoze pokud tel. nema OS, tak je navigace do nej v podstate k nicemu. Nic poradne nefunguje a dal jsou i tak navigace v tel. taky na 2 veci. S opravdouvou navigaci je to nesrovnatelne nejen kvuli fcim, ale i kvuli velikosti displejeatd. ne kazdy ma HTC HD2. Takze ti radi, ty stary udavaci zalez do komurky a nevystrkuj hlavu.

94.112.181.xxx - ááá gumovej kačer se probudil, a nebo mu vypustili vanu.
A psát si se taky nenaučil - vemeno.

Žádná

Přes 75% navigací pro telefony je on-line
Většina aplikací má aktivní navigaci je pro západ

Koupil-a jste si s nějakýma vlastnostmi a ty jsou známé předem , proč to schání až deď?

sháním to až teď protože jsem si myslel, že budu v poho používat tu "NAVIGACI ZADARMO" od naviExpert, která je přímo pro Samsung Monte,ale nejde mě stáhnout do mobilu,(tak jako asi všem ostatním)tak proto to sháním teď

TO NESEZENES podfoukli te stejne jako ostatni jako se to dela vzdycky vsak ona ta jejich navigace neni nic jineho nez www stranka to tam pisou jen proto ze pitomci to pak kupujou, znamy trik ktery nokia dela uz cele roky proste kopiruji ostatni vyrobci

A jak to je možný ty vole,to je ještě nikdo nezažaloval?Ale borci píšou že jim to funguje...

no to je standartni pristup, muzes pouzit ten google ale musis byt 100% online - takze jedine pres wifi

priste to poradne promysli a vem si radisneco podobneho

http://cgi.ebay.com/Samsung-GT-I7500-galaxy-U... ...

nebo

http://cgi.ebay.com/Apple-iPhone-2G-4GB-AT-T-... ...

(i tam jde neoficialne Navigon)
atd

to je fakt bordel,google mapy používám,ale wifi mám tak doma a nazahradě a doma mám počítač,tu navigaci potřebuješ když seš někde pryč....

no to je jasny to chce proste navigon, ndrive, tomtom atd v iphone nebo phone s android, win 6xx, symbian ale ne ten je strasnej ono i kdyby to slo tak to stejne bude stahovat dalsi mapy online - to ma nokia a ty jejich zadarmo mapy atd proste to samy jako google , google uz to nemusi mit aplikaci uz to ma pristupny na svych strankach a na zakoupeni pausalu na data bych se vykaslal to u nas nema cenu, technicky vzato lze dokoupit BT externi modul GPS (treba evolve se solar.panelem) a provozovat to na ntb ve win pres dalsi soft
- notebookova navigace

Jestli hledáš navigaci opravdu zadarmo, tak zkus vygooglit Trekbuddy, ale upozorňuji tě že jedocela složitý co se týče nastavení a stažení map do mobilu.

Ahoj, narazil jsem na toto: http://s5620.euweb.cz/index_soubory/mgmaps.htm...
Zatím netestováno ;)