» Poradna » Ostatní

Navigace do auta

Nazdar,
snad nevadí, že v tomto pc fóru předhodím i dotaz na navigace.

Byl jsem už rozhodnutý pro garmin, konkrétně interlink.tsbohemia.cz ...

ale na poslední chvíli jsem narazil na značku dynavix , např. interlink.tsbohemia.cz ...

Láká mně na nich lepší vybavení, např. kniha jízd, přehrávání multimédií apod. , ale nemůžu najít nějakou pořádnou recenzi či nejlépe zkušenost s těmito navigacemi. Tzn. hlavně spolehlivost v navigaci, kvalita map, možná i aktualizace (to si asi někde najdu), případně další zkušenosti.

Má někdo přímou zkušenost?
Denní cestování, převážně po Moravě, nebo po ČR, občas po Evropě.

Děkuji

Odpovědi na otázku

Mám asi rok Dynavix Nano Lite a funguje bez problému. Má oproti konkurenci dobrý držák (přísavku) na sklo. Jediné co mi vadí je že aktualizace map je poměrně drahá a bez ní si na nových úsecích navigace neví rady, nebo navádí na zrušenou silnici. Nemám zkušenost s jinými značkami, ale pokud mají aktualizace map zdarma nebo levněji tak bych volil určitě je. Vše je na www.dynavix.cz.

Šlo by konkrétně uvést s čím Vy dva nesouhlasíte? Nebo je to na ŽIVĚ jen takový oblíbený sport při dlouhé chvíli?

Je to "sport". Někdy negativní hlasy získá příspěvek kde je pouze popsáno jak se něco stalo. Někdy je příspěvek, na který navazuje souhlasná reakce a první získal 4 souhlasné body a druhý 4 nesouhlasné. Možná to byl jeden člověk který si mění IP adresu, nebo maže cookies či jak se to dělá ... Takže negativní hlas zde nemá žádnou výpověď

Pak je to hlasování k ničemu, velmi dobrá a správná odpověď může tazatele zmást počtem záporných hlasů a naopak. Redakce by měla vážně uvažovat o opodstatnění zavádějícího hlasování, spíše mate než pomáhá.