» Poradna » Ostatní

Navigace Cylink N107HD

Nemá náhodou někdo tuto navigaci?Cylink N107HD. Anebo neporadí mi někdo odkud stáhnout návod k ní? Nikde jsem nenašel.

Odpovědi na otázku

A né Jiří ? (viz. dotaz Heuréka).Ale k navigaci. Je to brutální Čína a ten typ bude nejspíše smyšlený od českého prodejce. A ten má dodat i český návod. A pochybuji, že ho má a vůbec nějaký existuje.www.aliexpress.com/store/product/7-inch-GPS-navigator-Factory-Outlet-FM-Bluetooth-AV-multi-lingual-map/818364_1799054039.html

Jmenují se Jiří a na netu jsem josko (použito s filmu,) Ale jinak diik za info

Tak Číňánek k tomu ENG manuál dává.Otázkou k čemu manuál.