» Poradna » Ostatní

Navigace Blaupunkt.

Zrovna sháním nějakou navigaci do auta a moc, tedy vůbec tomu nerozumím. Už jsem se poptával v různých qelbech, získal jsem dojem že navigace se musí koupit i s mapami, pokud se někdo ulakomí na navigaci co je levnější a bez map tak se mu to pak podraží, ty mapy jsou pěkně drahé.

Včera jsem narazil na nějakou z modrého bodu. Tam se prý mapy co jsou zrovna potřeba dají zadarmo stáhnout. Může mi to někdo potvrdit (nebo prohlásit že je to kravina)? A vůbec - doporučit nebo nedoporučit tuhle značku?

Jinak tu navigaci chci vcelku, tedy žádné adaptéry pro mobil nebo kapesní počítač.

Odpovědi na otázku

kúp si ASUS PDA najlepsie A639 , a mapy stiahnes z netu , program sa vola I-GO , za 10 litrov bude mat plnohodnotne PDA a navigaciu v jednom

nahoře v liště na obrazovce je nápis NAVIGACE - když na něj klikneš,dost se dozvíš