» Poradna » Ostatní

Navigace a 3D budovy

Zdravím.Nemáte někdo přehled které free mapy do navigace mají i 3D budovy?Používal jsem mapy od Aponii ,ale ta skončila .Tak hledám podobné mapy.A pokud nejsou free ,tak jaké jsou placené s 3D budovami? Stáhl jsem pár map z google play, ale žádná neměla 3D budovy.Děkují za info. pepan

Odpovědi na otázku

Vím že Sygic má na mapě 3D budovy, ale není to všude, je to jen v určitých místech. Např v Praze.Jen netuším zda ta free verze obsahuje i ty 3D budovy. Ovšem placená verze zas není tak drahá. 4 stovky pro evropu: https://eshop.sygic.com/en/

U sygice jsem nenašel 3D budovy

Mě to tam funguje, viz teď jsem udělal screen s národním muzeem:https://ctrlv.cz/FICXale mám tu placenou verzi.

dik,skusím placenou verzi

jo, taky to tam mám, ale mám to vypnuté - hodí se to tak leda na pěší navigaci.

Súhlas - Sygic to v sebe má. Kupoval som to cca pred 6-timi rokmi (akcia ) za 15€ (a ako pozerám, zase majú akcie). Po piatich rokoch mi sami upgradovali (na Premium Europe+Traffic) a pridali navyše (a zadarmo) HUD, Dashcam, RealView NavigationTakže mám za 15€ navigáciu, ktorá (aj pri akcii) by ma vyšla na cca 36€ (bez akcie cca 110€) - dobrá kúpa, nie?

jak moc je šikovnej HUD a RealView? Taky jsem kupoval v akci, ale na tohle jsem se zatím vykašlal i když mi to posledně nabízeli jako nějaký upgrade (i když už Premium mám).

Jsme na tom podobně, taky nemám ani jedno z toho. Já na to nemám vhodný vůz/úchyt. Vzhledem k tomu že plocha pod předním sklem je zaoblena tak by mi tam telefon nikde nedržel a spíš by padal dolů. Nemluvě o tom že v každé druhé zatáčce by ho odstředivá síla poslala do nějakého rohu, kde by na to nebylo vidět. Takže funkce HUD s odrazem v předním skle je u mě nepoužitelná. No a RealView je na tom podobně. Brodit držák je uchycen přes výdech klimatizace, takže kamera telefonu by zabírala maximálně tak tu mřížku větráku a tam to taky není moc použitelné.

já si jedině říkal, zda bych RealView nevyužil při pěší navigaci, jenže to pak člověk nekouká pořádně na cestu a může si o něco rozbít hubu