» Poradna » Ostatní

Navigace - rychlost

Ahoj, potřebuji poradit nějakou navigaci do mobilu, která zvukově upozorňuje na překročení rychlosti. Nebo aspoň, kde se to nastavuje v těch běžných (mapy, google maps, waze). Dik

Odpovědi na otázku

Here ti signalizuje zvukově.

Dík.

Waze to umí určitě.

Pokud máš zapnuté pouze zvukové výstrahy, tak na překročení rychlosti zvukově neupozorní. Pouze vyskočí upozornění na display. (hlasové navádění nezapínám, takže to nevím, ale pochybuji o tom, když to nefunguje jao výstraha). Měl by to umět MapFactor Navigator

To snad každá ... prostě prolez nastavení.

Prolezl jsem to a právě to nemohu najít.

No v HERE i v Map Factory jsem to našel ... a v Garminu to je taky.

Jo v Here, tam je to jasný.

Já používám free navigaci Sygic GPS for Android a tam si můžeš dokonce nastavovat toleranci, po které tě to má zvukově upozornit.

sygic je najhorsia navigacia v galaxii, mam zial kupenu, presiel som na Here zadarmo...

Teď se dívám do nastavení, jmenuje se to "Offline Maps".Nicméně mě to hodilo na stránku Sygicu....

Podívej se jak vypadají a fungují Google mapy, jsou zdarma. Já jsem všechny MF navigátory, Wazy, Sygici, Here a podobné tragedie přestal používat.

ale gmapy niesu offline, resp. to zabera 4telefony miesta.

kdo kde chtěl offline mapy ? K čemu je offline navigace kde nebude ani aktuální provoz ?? Jak tě pak může rozumě navoigovat ?? Offline navigace je přežitek z minulýho tisíciletí. Používaj to jen zastydlí důchodci a jedinci neschopný akceprovat vývoj.

Waze:Nastavení > Varování a hlášení > Tachometr > Rychlostní limitA pokud máš vyple zvuky, tak hned po zapnutí máš vpravo dole ikonu repráčku, kde si ho zapneš. Našel?

Dík. Jen mě mrzí, že to asi neumí Google mapy.