» Poradna » Programy

Nástrojová lišta v IE 6

Chtěl bych na lištu v Internet Exploreru 6 (na které je například: Zpět, vpřed, aktualizovat, zastavit, domů....) přidat nový panel, pro rychlé spuštění libovolného programu. Například aby tam byla ikonka třeba programu Skype.....Poradíte někdo, jak to tam šoupnout?  Moc díky

Odpovědi na otázku

V tomhle ti sice moc neporadím, spíš nechápu, k čemu to bude dobrý?! Ale to je samozřejmě tvoje věc. Já osobně bych radši volil panel snadného spuštění