» Poradna » Programy

Nástroj pro tvorbu MSI balíčku

Dobrý den , potrebuji poradit jak nebo spíše cim vytvořit msi balíček pro distribuci programů na stanicích v doméně. Potřeboval bych nástroj který mi na vzorové stanici porovná stav před instalací a po instalaci a vytvoří tento balíček z rozdílu pokud něco takového existuje.Díky moc za rady .

Odpovědi na otázku

Nikdo nic ?

Nic takového neexistuje. To ti nedošlo ???

Proc by neexistovalo? Pred cca 20 lety jsem presne takovy program pouzival na vytvareni balicku pro Microsoft SMS Server. Netusim uz, jak se to jmenovalo - rychlym googlenim jsem nasel Microsoft System State analyzer - ale nevim, jestli z nashromazdenych dat umi udelat MSI.

Existují nástroje, kterými můžeš vytvořit instalační balíček MSI: https://helpdeskgeek.com/free-tools-review/4-tools... Existují nástroje, které jsou schopny monitorovat změny v systému po instalaci SW: https://www.raymond.cc/blog/tracking-registry-an... Ale neznám žádný nástroj, který by spojoval obě věci - a pochybuji, že vůbec něco takového existuje...

UTFG "exe to msi" ...a tam už to musí každej najít...

Toto je nejvetsi mozna prasarna vytvoreni MSI. Druha nejvetsi prasarna je zabalit .exe instalator (IS, nullsoft a pod) do MSI. Programy si vyzadej v MSI primo od vydavatele. Tecka.MP