Nastevenie tlačiarne HP F2180

Zdravím Vás páni!
Chcem si vytlačiť penažní denník ale tlačiareň mi to tlačí na dvoch papieroch pritom na monitore mám ešte rezervu, teda bohato by sa mi to malo zmestiť na jeden papier po šírke. Je to iba jeden stľpček, ktorý sa nezmestí na prvý papier.,
V´daka za radu, prajem príjemného Silvestra a všetko naj v novom roku.

Odpovědi na otázku

nastav si okraje na mensie. to je fakt pri takychto banalitach tazke kus porozmyslat? omg....