» Poradna » Počítačové sítě

Nastavenie zdielania

<!-- Kerio Popup Killer - script has been appended by KPF -->Mam pripojenie od providera cez wifi sietovu kartu do pc1, z onboard sietovky v pc1 mi ide utp kabel s koncovkou rj54 do routra a bezdrotovo chcem cez router nazdielat internet od providera do pc2. Potrebujem vediet, ako mam nastavit ip, masku podsiete, branu a dns na sietovej onboard karte v pc1, dalej, ako mam nastavit LAN IP, Lan SUbnet mask, Internet IP adress, Subnet mask, ISP Gateway a dns v routri a tiez ako nastavit ip, masku podsiete, branu a dns v pc 2. Dalej by som rad vedel, ci mam ten utp kabel vrazit do Lan portu na routri, alebo wan. Pripadne, ak by mi niekto bol ochotny poradit aj online, napiste mi svoj icq, alebo skype account na jpucik@inmail.sk<!-- Kerio Popup Killer - end of the script appended by KPF-->

Odpovědi na otázku

Do WAN vraz internet.Precti si serial na zive.cz, hlavne druhy dil (druhy odkaz)http://www.zive.cz/h/Uzivatel/AR.asp