» Poradna » Mobily

Nastavenie obrazoviek Android 7.0

Mám nový mobil S30 s android 7.0 Už niekoľko dní bojujem s obrazovkami naľavo od hlavnej obrazovky, kde sa mi zobrazuje Fox news a BC news. Nechcem tam a nepotrebujem tieto stránky ale neviem nájsť, kde sa vypne ich zobrazovanie. Ako nastavím obsah obrazoviek, ktorá aplikácia to tam dáva?

Odpovědi na otázku

To nejspíš budou "Chytré karty Google".

Už som to našiel. Robila to aplikácia Doogee laucher. Nainštaloval som Nova laucher a dal som ho ako predvolený na ovládanie vzhľadu a funkcie obrazovieka už sa to dá ovládať.