» Poradna » Programy

Nastaveni zvuku ve hrach... chrci... =(

zdarec, mam SB live 5.1 a repro genius Home Theater  5.1 ... zvuk ve filmech a hudbe jede v pohode, ale v nekterych hrach (např. v mafii, the simpsons hit and run nebo IL2 Sturmovik) mne ten zvuk chrci az praska, ale jen treba u motoru aut nebo letadla... mluveni, hudba a ostatni zvuky v tech hrach jsou v pohode... nevite nedko cim by to mohlo byt?! Díky predem, uz me to celkem toci... =) Flash_bce

Odpovědi na otázku

to ze to dela moje Manli CMI8738 se nedivim, ale SB, asi zas tak dobry nebudouve hre nebo v dxdiag si vypni hw akceleraci zvuku