Nastavení wifi routeru

Dobrý den,Když zadám svojí default gateway do prohlížeče v notebooku, tak se mi stránka s nastavením routeru nenačte. (viz odkaz dole) Pokud udělám to samé na mobilu stránka s nastavením se hned načte. V ntb používám Chrome na mobilu Operu mini. Obě zařízení jsou k wifi routeru připojená přes wifi.Děkuji za pomoc. www.ctrlv.cz/BkVl

Odpovědi na otázku

je možno pripojiť sa na router káblom? internet v noťase funguje?žiadne info nedáš a čakáš odpovede. ach jo

A internet ti tam jede?V jiném prohlížeči (Internet Explorer) ti ta stránka naběhne?Nemáš tam nějaký antivirový program, který by tu komunikaci mohl blokovat?Ovladače wifi-karty jsi aktualizoval?

Funguje ti na NB internet? Načtou se stránky normálně?Nemáš z nějakého důvodu na wifi nastaveny adresy napevno v úplně jiném rozsahu, než je router?