» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nastavení w 8.1

zdarte,w8.1,chci změnit např.obrázek uživatele nebo nastavit připojení k wifi a po kliknutí na nastavení počítače win hlási aplikace se nedá otevřít,s aplikací nastavení počítače jsou problémy, a nabídka na částečné obnovení,nevím proč se tak děje.

Odpovědi na otázku

Udělal bych to, co ti OS radí, případně bych obnovil ze zálohy.

jo to jo,jen nemám instal cd,obnovil jsem ze zálohy a funkční,jen je mi divné že se to děje,nic jsem neinstaloval ani neměnil...............nicméně už je to fukční,tedy zatím....

jo, to se někde něco pos*re ani nevíš jak :)Zvlášť vysvětlující komentáře Microsoftu obsahujou bohatou informaci o daném problému :)))) "Něco se stalo a nejde aktualizaci dokončit." "Nevíme přesně co se stalo, ale přestal vám fungovat Windows Store." a tak bych mohl pokračovat. :D

ale zvláštní je že se tak děje např.obnovím ze zálohy a cca. po 3 dnech:s aplikací nastavení počítače jsou problémy,můžete problém vyřešit částečným obnovením počítače

mě se to teda nikdy nestalo, ani pod 8.0, tak ani pod 8.1, takže nedokážu se 100% jistotou říct o co jde, většina věcí je způsobena různou havětí co se ti do počítače dostane, nebo třeba stačí mít cracklý windows a jde to samo no...

Instalacku jsi urcite dostal, treba v moznosti si tu instalacku vypalit. Drtiva vetsina notebooku to nabizi. Dalsi moznost je pouzit Recovery.Take bych zkontroloval disk. Za tyhle problemy casto muze posozeni souboru a souborove struktury.

Ob�as si ud�lej bod obnovy (ru�n�). V p��pad� pot�� ho pou�ij - teprve kdy� nepom��e, obnov ze z�lohy. Je to tak v�hodn�j��.

Občas si udělej bod obnovy (ručně). V případě potíží ho použij - teprve když nepomůže, obnov ze zálohy. Je to tak výhodnější.

mno,bo mám zakázán jelikož mám vytvořenou zálohu ATI 2014,na tento program se můžu spolehnout,vždy mi zachránil pr.....,prostě je udivující že to 3 dny jede a potom už ne,ale už vím jak to opravit bez použití zálohy.

Zkontroluj souborovou strukturu, pravdepodobne ji mas poskozenou. Stava se to a dela to psi kusy. Muze to zpusobovat mimo jine treba spatny ovladac k radici disku, vadny disk atd.

mno,zkusím ale nevím,disk na systém mám ssd crucial,ovladač aktuální,díkec za radu.