Nastavení výstupního kmitočtu GPU

Zdravím,mám dotaz, jak mám docílit toho aby mi na výstupu z grafické karty šel kmitočet 15,6kHz, ve formátu PAL. Grafika: Nvidia GT 635M.Dík.

Odpovědi na otázku

Pravý myšítko na plochu, ovládací panel nvidia, Monitor - změna rozlišení, Upravit, Vytvořit vlastní rozlišeníA tam si vytvoř rozlišení jak potřebuješ.

Tazatel to asi bude chtít připojit k CRT televisi. 15625 Hz je, či spíš byl, řádkový kmitočet. A to mu asi ovládací panel neumožní.