» Poradna » Programy

Nastavení výšky u potomka v CSS

Ahoj, mám 3x div vedle se a jejich rodič má nastaveno display:flex což zajistí vždy stejnou výšku u vše tří divů. Do toho prostředního divu (slouží teď jako wrapper) jsem vložil další dva potomky (jsou pod sebou). Vrchní div má pevnou výšku a spodní div bych potřeboval nastavit tak, aby konec končil přesně tam kde jeho rodič , nevíte někdo jak nastavit tu výšku? Díky

Odpovědi na otázku

Nejasný dotaz, takže možná flex-grow nebo flex-direction:column a justify-content: space-betweenvše potřebné zde: https://css-tricks.com/snippets/css/a-guide-to-f...