» Poradna » Programy

Nastaveni vypnuti PC

WinXP Pro SP2 CZ

Potreboval bych radu s nasledujicim:
Z prace odchazim v 16,00. Jenze na mem kompu jsou sdilene veci ktere pouzivaji ostatni, posledni clovek jde z kanclu v 18,00.
Potreboval bych nejaky program nebo nejak nastavit nejakou ulohu aby kazdy den v 18,30 vyskocilo na obrazovce neco jako: Vypnuti pocitace za "-odpocitavadlo treba 60 s -> 0 s". A aby tam bylo tlacitko "Storno". Kdyz by nikdo nezmackl storno tak by se komp vypnul.
Pro pripad, ze bych zustal v praci dele tak bych mel moznost to vypnuti stornovat aby mi to nelehlo z niceho nic pri rozdelane praci.

Jasny, jedna moznost je dat si tam nejaky vypinac s casovacem, ale to se musi pokazde pri odchodu zapinat.

Odpovědi na otázku

Udělat si dávkový soubor, přidat ho do naplánovaných úloh, něco jako: shutdown -s -t (čas) více viz help.

A ty si myslíš,že by to hlášení na obrazovce pochopili,když ani nejsou schopný vypnout při odchodu jedno blbý PC?!

re: a ty si myslis ze nejsou schopni vypnout jedno blby PC? Ono prave jde o to aby ho pri odchodu NEvypinali.

Existuje na to výborný prográmek, který má i češtinu.Jmenuje se PowerOff.Vypíná i vzdálený počítač.

Diky za radu, ten vypada fakt perfektne!

Ja pouzivam tohle a jsem s tim maximalne spokojenej:
http://www.studna.cz/5128/systemove-nastroje/p...

K cemu probram, kdyz dokazi vzdalene pc i smaozrejme sve zhodit pres prikazovou radku ??

Tak to dopada kdyz uz sou vsichni zvykli si vsechno naklikat a zeberes jim mys a sou kde ?? uplne v pr....li

Alebo skus tento soft, ktory je idealny do firmy - ponukaju mnohe ine funkcie - takze www.mm-soft.sk - Strazca systemu