» Poradna » Mobily

Nastaveni VPN na smart TV dekuji

Ahoj ,platim si na netu nemeckou IPTV ale pro provoz potrebuji mit nemeckou IP takze si platim i VPN a vse na PC OK , ale je mozne nastavit i vpn na smart tv?

Odpovědi na otázku

zapomeň...

to ze to nevis tak to neznamena ze to nejde .. https://support.purevpn.com/lgsmarttv-and-other-devic...

Trvám na tom že to nejde, ostatně první věta na té stránce zní "There is no way to directly setup a VPN on Smart TVs".Pouze se tam uvádí určitá možnost vytvořit sdílené připojení pomocí PC ale:1. Takto dotaz nezněl.2. Přečti si v tamní diskusi nářky těch co to zkoušeli.....

Pokud to neumí tv, tak chytřejší routery umí nasměrovat VPN na jednu IP popřípadě IP rozshah/DHCP server... možná to bude umět třeba v obyčejnějších/levnějších routerech openWRT nebo ddWRT, ale to si nejsem jist...