» Poradna » Programy

Nastavení virtuálních ploch - DexPot

Hoj hoj.Už dva dny bojuju s tímto programem. Už se mi podařilo nastavit, abych měl ikony na každém "desktopu" jiné, ale teĎ už jen to zobrazení. Když si dám náhled, tak bych tam rád viděl i rozložení na ploše. Neporadí někdo jak na to??? Však přikládám i fotku.http://s17.postimg.org/rzy32ygzi/IMAG0276.jpgA přesnější popis:Chci, když si zobrazím náhled viz fotka, tak abych tam viděl i rozložení ikon. Jde to v tomto programu nějak?

Odpovědi na otázku

Tak to asi nejde. Ale i tak děkuji za rychlou odpověď.

Víc ti neporadím.Snad se ještě někdo najde.S možností AERO pro mě tohle nemá význam.S kombinací klávesnice + aero mám nemezený počet oken.

No já jsme se ty plochy naučil používat v linuxu (blubuntu), ale byl jsem donucen změnit OS a W7 mi připadly ideální. Pracovat v nich umím, ale tato funkce mi chyběla. A teď už si to jenom vyladit a je to skoro jak v ubuntu.

aha tak ta níže uvedená rada s Linuxem je o ničem

naistaluji si nějakou linuxovou distribuci např. openSuse 12.3, v nastavení ploch zafajfkuj Rozdílné widgety pro každou plochu - budeš mít každou plochu samostatně nastavitlnouv nastavení systému/ efekty na ploše aktivuj Prezentaci oken a Mřížku plochy - náhled všech ploch příp.oken