» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nastavení synchronizace Windows 10

Dobrý den. Instaluji nový počítač s Windows a nechci aby se mě po přihlášení nastavil nový počítač jako byl ten starý. Můžu to někde upřesnit před tím, než se přihlásím na novém počítači ke svému účtu? Děkuji

Odpovědi na otázku

Na to slúžia Nastavenia - Kontá - Synchronizácia - Vypnúť

Nechci je vypnout, chci je vymazat a u nového pc je zase používat.

To sa maže v nastaveniach konta cez web rozhranie.

To jsem prošel asi 50x a nenašel jsem vůbec nic, můžeš to upřesnit?

Veď na webe, Konto - Zariadenia, Vymazať synchronizované dáta v cloude.