» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nastavení správce

Zdravím, stala se mi taková nešťastná věc na novém notebooku. Chtěla jsem si stáhnout prohlížeč Google Chrome, ale nešlo mi to a pořád mi to házelo na Microsoft Store. Tak jsem se nějak snažila pospravovat účty atd. až se mi podařilo úplně správce vyhodit a teď mám notebook bez správce úplně a nevím, jak ho znovu přidělit. Chtěla jsem změnit typ účtu nebo úplně dát notebook do továrního nastavení, ale bez souhlasu správce neudělám vůbec nic. Akorát mě to vyzývá abych zadala účet, nic víc. Snad mi dokážete někdo poradit. Předem moc díky!

Odpovědi na otázku

Jaká edice windows? pro jistotu.Každý uživatel zařazený do skupiny Administrators je administrátor, můžeš tam přidat i svůj účet. Účet Administrator jde zakázat/povolit, pokud je odstraněný, jde vytvořit nový...Měl by pomoct např. tento návod: https://answers.microsoft.com/cs-cz/windows/forum/all/p...