» Poradna » Web a internet

Nastavení souhlasu s personalizací

Dobrý den. Dá se nějakým způsobem zbavit otravného vyskakování „Nastavení souhlasu s personalizací"? Díky

Odpovědi na otázku

Univerzálně nedá, každý web to má řešený jinak.

Dá. Stačí na každé stránce jednou nastavit a uložit.

Až na eRecept, ten řve pokaždé, povolit vše, povolit vybrané nebo zakázat vše, to mu je naprosto jedno... Ale to je jen detail, daleko závažnějších chyb obsahuje "neúrekom"

Vhodnými doplňky se to dá omezit, ale úplně se toho zbavit nedá, každý to totiž dělá po svém. (a jenom ještě dodám, že antitrackovací doplňky zvyšují počet těchto hlášení, protože likvidují informaci o tom, že souhlas byl udělen/neudělen)

Např. doplněk do webového prohlížeče Firefox "I don't care about cookies":https://addons.mozilla.org/cs/firefox/addon/i-dont-c...

Zkuste zaúkolovat svého poslance, aby se poptal v Bruselu ...

CHtěl bych změnit modré písmo internetu na černé.

Dobrý den,když otevřu doručené emaily tak se mi tam neustále objevuje Souhlas s personalizaci, Přečetla jsem podmínky, klikla na konci na Nastavit personalizaci a to nereaguje. Prosím poraďte jak se zbavit toho opakovaného vyskakování ,,Nastavení souhlasu s personalizací".Děkuji.

Chci zrušit souhlas s nastavení s personalizací. Omylem klikla na souhlasím

Co znamená odpověď 0